Natures Aid – producent suplementów diety

Natures AidMarka Natures Aid działa na rynku już od ponad 30 lat, zajmując się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości suplementów diety. Firma została założona w 1981 roku i bardzo szybko stała się jedną z najprężniej rozwijających się i renomowanych przez Brytyjczyków, którzy docenili udostępniane przez nią witaminy, zioła i inne suplementy. Aktualnie Natures Aid w dalszym ciągu wytwarza swoje produkty w sprawnie działającym zakładzie na terenie Wielkiej Brytanii.

Wysoka jakość produktów Natures Aid

Marka Natures Aid wytwarza swoje produkty w zlokalizowanym w Preston Lancashire w Wielkiej Brytanii zakładzie o powierzchni prawie 4000m2. Każdy towar wykonywany jest zgodnie z branżowym standardem GMP (Good Manufacturing Practice). Takie działanie pozwala producentowi uzyskać pełną kontrolę nad jakością oraz wydajnością wytwarzanych dóbr.  Nature Aid dba o to, aby wszystkie preparaty tworzone były z surowców najwyższej klasy, ponieważ tylko takie mogą zapewniać najwyższą skuteczność stosowania.

 • Krople DHA Natures Aid Kidz 50ml

  0 out of 5
  63.99
 • Odporność Plus Natures Aid 50ml

  0 out of 5
  51.99
 • Witamina D3 Natures Aid 50ml

  0 out of 5
  36.87
 • Kidz Omega-3 Natures Aid 150ml

  0 out of 5
  59.99
 • Żelazo dla dzieci Natures Aid 50ml

  0 out of 5
  48.99
 • Multiwitamina i minerały Natures Aid 150ml

  0 out of 5
  46.90
 • Krople multiwitaminowe Natures Aid 50ml

  5.00 out of 5
  46.79
 • Natures Aid Kidz Pro-5 Miliardów Probiotyk 90g

  0 out of 5
  64.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Suplementacja w zgodzie ze standardami farmaceutycznymi

Firmie od samego początku działania zależało przede wszystkim na wysokiej jakości produktów. To właśnie dlatego producent zdecydował się wytwarzać każdy z nich zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Marka uzyskała licencję na produkcję farmaceutyczną, a niektóre jej wytwory zostały wpisane na listę tradycyjnych produktów farmaceutycznych. Natures Aid w dalszym ciągu inwestuje w licencjonowanie swoich suplementów, aby zabezpieczyć ich przyszłość na rynku medycznym.

Natures Aid w zgodzie ze środowiskiem

Producent nie testuje swoich wyrobów na zwierzętach, a gdy jest to możliwe, tworzy je tak, aby były przyjazne dla wegan i wegetarian. Surowce, z których tworzone są suplementy i ekstrakty, wydobywane są zgodnie z zasadami bezpieczeństwa dla środowiska i starannie selekcjonowane. W taki sposób zachowują one najwięcej właściwości i mogą wykazywać dobry wpływ na kondycję organizmu.

Produkty Natures Aid

Naturalne suplementy diety Natures Aid charakteryzują się składem o najwyższych standardach jakości. Marka tworzy produkty, zawierające witaminy i minerały, które niezbędne są człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania. W przypadku niedoborów jakiegoś składnika lub zwiększonego zapotrzebowania warto sięgnąć po produkty, które wyróżniają się dobrym wchłanianiem i pozwolą nam te braki uzupełnić. Wśród produktów Natures Aid znajdziemy między innymi:

 • suplementy w kapsułkach;
 • oleje;
 • ekstrakty;
 • soki;
 • krople.

Oprócz preparatów przeznaczenia spożywczego marka udostępnia także naturalne oleje do pielęgnacji skóry i całego ciała. Natures Aid to firma, działająca w zgodzie z naturą, a jej produkty wyróżniają się oryginalnym składem i wysoką efektywnością.