Kategorie

Filtruj:
Cena:
Producent:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Składniki:
Dla kogo?:
Problem:
Pojemność:
Cechy dodatkowe:

Kenay

Firma Kenay funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 30 lat – powstała w 1991 roku. Jej misja jest cały czas taka sama – marka chce umożliwiać polskim konsumentom zakup najlepszych światowych suplementów diety. Kenay stawia na ciągły rozwój – jej przedstawiciele nieustannie uczestniczą w międzynarodowych targach, gdzie zdobywają fachową wiedzę na temat suplementów, a także nawiązują nowe i rozwijają dawne współprace z firmami z całego świata. Wszystko w trosce o dostarczanie klientom wysokojakościowych,...

Czytaj więcej +

Firma Kenay funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 30 lat – powstała w 1991 roku. Jej misja jest cały czas taka sama – marka chce umożliwiać polskim konsumentom zakup najlepszych światowych suplementów diety. Kenay stawia na ciągły rozwój – jej przedstawiciele nieustannie uczestniczą w międzynarodowych targach, gdzie zdobywają fachową wiedzę na temat suplementów, a także nawiązują nowe i rozwijają dawne współprace z firmami z całego świata. Wszystko w trosce o dostarczanie klientom wysokojakościowych, szybko przyswajalnych i przede wszystkim skutecznych suplementów diety, głównie w formie kapsułek.

Suplementy Keney – dla kogo są?

Suplementy diety Keney – w większości pozbawione wypełniaczy i całkowicie organiczne (oznaczone napisem BIO) – przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorców. Większość z nich jest uniwersalna, jednak opisywana marka, wychodząc na wprost określonym potrzebom i oczekiwaniom konkretnych grup odbiorców, oferuje produkty skierowane do:

  • kobiet,
  • mężczyzn,
  • dzieci,
  • wegetarian.
Czytaj mniej -
Widok:
Produktów: 5
Loading...