Kategorie

Filtruj:
Cena:
Producent:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Składniki:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Dla kogo?:
Pojemność:
Cechy dodatkowe:

Żele do higieny intymnej

W popularnych drogeriach można znaleźć coraz więcej produktów, które mają zadbać o kondycję naszej skóry oraz wspaniałe samopoczucie. Jednak nie wszystkie dodatki do kosmetyków mają dobry wpływ na nasz organizm. Wybierając kosmetyki do higieny intymnej, należy tym bardziej zwrócić uwagę na ich skład. Jeżeli nie znasz się na analizie składu produktów, warto zdecydować się na zakupy w sklepie Biozdrowy! Nasi specjaliści zadbali o to, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie, ponieważ wszystkie nasze kosmetyki za...

Czytaj więcej +

W popularnych drogeriach można znaleźć coraz więcej produktów, które mają zadbać o kondycję naszej skóry oraz wspaniałe samopoczucie. Jednak nie wszystkie dodatki do kosmetyków mają dobry wpływ na nasz organizm. Wybierając kosmetyki do higieny intymnej, należy tym bardziej zwrócić uwagę na ich skład. Jeżeli nie znasz się na analizie składu produktów, warto zdecydować się na zakupy w sklepie Biozdrowy! Nasi specjaliści zadbali o to, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie, ponieważ wszystkie nasze kosmetyki zawierają prosty skład i naturalne składniki. Sięgnij po płyny i żele do higieny intymnej, które zawierają szereg składników pochodzenia naturalnego!

Płyny i żele do higieny intymnej – różnorodne właściwości

Czy wiesz, że zarówno płyny do higieny intymnej, jak i żele do higieny intymnej należy dobierać indywidualnie? Oprócz podstawowej higieny oraz pielęgnacji powinny wspierać naturalne potrzeby Twoich okolic intymnych. Rodzaje płynów i żeli do higieny intymnej:

  • Płyny i żele o działaniu nawilżającym – kosmetyki z tej grupy zawierają składniki nawilżające np. aloes, który wykazuje działanie nawilżające, regenerujące, a także działa kojąco.
  • Płyny i żele dla skóry wrażliwej – jeżeli Twoja skóra jest skłonna do podrażnień, warto wybrać kosmetyki do higieny intymnej, które zawierają wyciągi z ziół np. z rumianku, a także inne składniki, które korzystnie wpływają na uszkodzony naskórek.
  • Płyny i żele łagodzące oraz zapobiegające infekcjom grzybiczym – możesz sięgnąć po preparaty, które pomagają w łagodzeniu pieczenia, swędzenia oraz innych przykrych dolegliwości. Specjalnie dobrane składniki wpływają kojąco na podrażnienia spowodowane chorobą. Dzięki temu okolice intymne mają szansę także szybciej zregenerować się po przebytej infekcji.
  • Płyny i żele dla kobiet w trakcie lub po menopauzie – zawarte w nich składniki łagodnie oczyszczają, nawilżają oraz pomagają przywrócić i zregenerować naturalną barierę ochronną okolic intymnych.

Dlaczego warto stosować naturalne płyny i żele do higieny intymnej?

Być może zastanawiasz się nad tym, dlaczego kosmetyki naturalne są lepsze od tych konwencjonalnych? Czy rzeczywiście warto w nie zainwestować, czy zainteresowanie produktami naturalnymi to jedynie chwilowa moda? Substancje pochodzenia naturalnego są lepiej tolerowane przez naszą skórę niż ich syntetyczne odpowiedniki. Sztuczne substancje zapachowe, barwniki oraz inne dodatki często są przyczyną alergii. Z tego względu naturalne kosmetyki do higieny intymnej zdecydowanie rzadziej wywołują zaczerwienienia, podrażnienia oraz inne nieprzyjemne objawy. Dlatego też naturalne płyny i żele do higieny intymnej dbają o okolice intymne w delikatny, ale skuteczny sposób. Naturalne płyny i żele do higieny intymnej powinny również wybierać osoby, którym nie jest obojętna ochrona naszej planety. Składniki kosmetyków naturalnych i ekologicznych biorą swój początek z wyselekcjonowanych upraw i hodowli. W takich miejscach nie stosuje się sztucznych nawozów czy substancji zwalczających szkodniki. Ekologiczne uprawy są nie tylko źródłem wartościowych składników, ale są również mniej szkodliwe dla środowiska. Wiele producentów kosmetyków naturalny dba również o to, aby ich opakowania były przyjazne dla środowiska.  

Czytaj mniej -
Widok:
Produktów: 14
Loading...