Kategorie

Filtruj:
Cena:
Producent:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Składniki:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Dla kogo?:
Problem:
Pojemność:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Cechy dodatkowe:

Mokosh

Mokosh jest polskim producentem i dystrybutorem kosmetyków naturalnych. Intrygująca nazwa tej rodzinnej firmy nawiązuje do imienia starosłowiańskiej bogini ziemi i płodności, której rolą było otaczanie opieką przedstawicielek płci żeńskiej. Wśród swoich kluczowych wartości Mokosh wymienia szacunek wobec siebie (swego ciała, jak i duszy), jak również względem innych osób, z którymi wchodzimy w interakcję. Priorytetem jest dla nich pełne oddanie realizowanym przedsięwzięciom oraz wytrwałe poszukiwanie wart...

Czytaj więcej +

Mokosh jest polskim producentem i dystrybutorem kosmetyków naturalnych. Intrygująca nazwa tej rodzinnej firmy nawiązuje do imienia starosłowiańskiej bogini ziemi i płodności, której rolą było otaczanie opieką przedstawicielek płci żeńskiej. Wśród swoich kluczowych wartości Mokosh wymienia szacunek wobec siebie (swego ciała, jak i duszy), jak również względem innych osób, z którymi wchodzimy w interakcję. Priorytetem jest dla nich pełne oddanie realizowanym przedsięwzięciom oraz wytrwałe poszukiwanie wartościowych rozwiązań i surowców, a także efektywne łączenie tradycji z nowoczesnością. To wszystko składa się na sukces oraz popularność marki.

Mokosh – polskie kosmetyki naturalne

Produkty Mokosh są tworzone przede wszystkim z myślą o kobietach, choć mężczyźni również znajdą w ich asortymencie coś odpowiedniego dla siebie. Dostępne są również wyroby odpowiednie dla najmłodszych, które można stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Polska firma Mokosh produkuje wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne o różnorodnym przeznaczeniu. To wytwarzane na bazie ściśle określonych receptur produkty do twarzy, ciała, dłoni, a także włosów oraz przeznaczone do relaksujących kąpieli.

Czytaj mniej -
Widok:
Produktów: 19

Zaufani producenci

Loading...