Kategorie

Filtruj:
Cena:
Producent:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Składniki:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Dla kogo?:
Problem:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Pojemność:
Cechy dodatkowe:

Flos

Firma Flos działa na rynku zielarskim już od ponad 30 lat. Jej działalność wynika z ogromnej pasji właścicieli marki do szeroko pojętych ziół. Pasja ta pozwala im na produkcję wielu wysokojakościowych produktów, które zyskują uznanie coraz większej liczby klientów, co z kolei pozwala na nieustanne powiększanie oferty – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami konsumentów. I tak, marka Flos oferuje: produkty spożywcze (głównie herbaty ziołowe i herbaty owocowe), produkty lecznicze, suplementy diety, kosmetyki...

Czytaj więcej +

Firma Flos działa na rynku zielarskim już od ponad 30 lat. Jej działalność wynika z ogromnej pasji właścicieli marki do szeroko pojętych ziół. Pasja ta pozwala im na produkcję wielu wysokojakościowych produktów, które zyskują uznanie coraz większej liczby klientów, co z kolei pozwala na nieustanne powiększanie oferty – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami konsumentów. I tak, marka Flos oferuje: produkty spożywcze (głównie herbaty ziołowe i herbaty owocowe), produkty lecznicze, suplementy diety, kosmetyki ziołowe.

Flos – pełnia natury

Firma Flos wychodzi z założenia, że wszystko, co najlepsze, znajduje się w naturze. Jej hasło przewodnie brzmi: „Nie poprawiamy natury. Dzielimy się nią z Wami”. Przy produkcji nie wykorzystuje więc ona aromatów, barwników czy innych sztucznych dodatków. Wszystkie wyroby marki Flos są w 100% pochodzenia roślinnego.

Czytaj mniej -
Widok:
Produktów: 25

Zaufani producenci

Loading...