Kategorie

Filtruj:
Cena:
Producent:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Składniki:
Dla kogo?:
+ pokaż więcej - pokaż mniej
Dieta:
Certyfikat:
Postać:
Pojemność:
Cechy dodatkowe:

Kasza manna

Kasza manna znalazła zastosowanie w naszych kuchniach już dawno temu. Na pewno wielu z nas jadło kaszę mannę ugotowaną na mleku z dodatkiem ulubionych owoców, dżemów lub innych smakołyków. Kasza manna jest bardzo ciekawym urozmaiceniem naszej diety i będzie przynosić nam wiele korzyści. Co ciekawe znajdzie zastosowanie zarówno jako dodatek do śniadania, obiadu, kolacji oraz przekąski. Możemy ją również podawać zarówno na rzadko jak i a gęsto - piec oraz gotować. To tylko od nas zależy w jakiej formie tra...

Czytaj więcej +

Kasza manna znalazła zastosowanie w naszych kuchniach już dawno temu. Na pewno wielu z nas jadło kaszę mannę ugotowaną na mleku z dodatkiem ulubionych owoców, dżemów lub innych smakołyków. Kasza manna jest bardzo ciekawym urozmaiceniem naszej diety i będzie przynosić nam wiele korzyści. Co ciekawe znajdzie zastosowanie zarówno jako dodatek do śniadania, obiadu, kolacji oraz przekąski. Możemy ją również podawać zarówno na rzadko jak i a gęsto - piec oraz gotować. To tylko od nas zależy w jakiej formie trafi na nasz stół. 

Ale czym tak naprawdę jest kasza manna? To nic innego niż drobnoziarnista kasza uzyskana z ziaren pszenicy zwyczajnej. Otrzymywana jest w trakcie produkcji mąki - następnie się ją oczyszcza i powstaje produkt końcowy jakim jest kasza manna.

Czytaj mniej -
Widok:
Produktów: 3
Loading...