Cocoa

cocoa raw chocolateCocoa to marka, która jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła czekolady rozcierane na zimno z nieprażonego ziarna. Takie przysmaki charakteryzowały się bardziej intensywnym smakiem, bogatym w wiele nieodparowanych kakaowych aromatów, które można było uzyskać w procesie produkcji na zimno.

Już od samego początku działania, marka Cocoa zasłynęła ekologicznym podejściem do produkcji i wytwarzanych towarów. Wykorzystując surowce z wysokiej jakości eko upraw, zaczęła tworzyć tzw. czekolady RAW, charakteryzujące się wysokim standardem jakości oraz wegańskim, prostym składem.  Aktualnie marka rozpoznawana jest jako producent naturalnych produktów żywnościowych, wchodzących w skład tzw. superfoods.

 • Herbatniki z ciemną czekoladą Cocoa 95 g

  0 out of 5
  12.99
 • Herbatniki z czekoladą kokosową Cocoa 95 g

  0 out of 5
  12.99
 • Herbatniki czekoladowe creamy Cocoa 95 g

  0 out of 5
  14.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Co oferuje firma Cocoa?

W asortymencie marki każdy znajdzie coś dla siebie. Producent oferuje produkty, idealne dla wielbicieli tzw. zdrowych słodyczy, którzy cenią sobie słodkie przekąski, ale jednocześnie dbają o to, aby każda z nich była odżywcza. Cocoa słodzi swoje towary cukrem z kwiatów palmy kokosowej, który wykazuje wyższą wartość zdrowotną od tradycyjnego białego cukru. Czekolady cocoa nie zawierają mleka, glutenu i soi, sprawdzą się więc dla osób na diecie bezglutenowej, także tych, cierpiących na celiakię lub starających się zrzucić nieco kilogramów.

Cocoa – naturalna czekolada i przekąski w najlepszym wydaniu

Czekolada Cocoa stała się produktem, który zdobył uznanie wśród dietetyków i wielbicieli zdrowej żywności. Wykonywana ręcznie z nieprażonych ziaren kakaowca wyróżnia się dużą wartością odżywczą, gdyż bogata jest w takie minerały, jak: magnez, żelazo czy potas. Cocoa oferuje także innego rodzaju żywność np. migdały w surowej czekoladzie, krem czekoladowy lub herbatniki z dodatkiem czekolady.

Marka Cocoa uznawana jest za firmę, tworzącą produkty spożywcze, cenione przez specjalistów z zakresu zdrowego żywienia. W jej asortymencie znajdziemy też dobrej jakości słodycze, składające się w większości z jak najmniej przetworzonych produktów naturalnych. Dzięki zaangażowaniu w działalność producent w dalszym ciągu się rozwija, przygotowując szerszy katalog towarów żywnościowych.