Zestawy kosmetyków naturalnych

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wiele zestawów kosmetyków, które idealnie sprawdzą się przy okazji każdej okoliczności, która wymaga podarowania prezentu. Zestawy kosmetyczne, które znajdziesz na Biozdrowy.pl są skomponowane w taki sposób, aby stanowić kompletny set dedykowany do danego rodzaju skóry, włosów lub przeznaczenia. Zestawy kosmetyczne są również świetną okazją do zaoszczędzenia pieniędzy!

 • LaQ Zestaw Ryszard z Bieszczad (Żel pod prysznic 500ml + masło do twarzy 50ml + mydło w kostce 85g)

  0 out of 5
  69.90
 • LaQ Zestaw Magnolia (Żel pod prysznic 500ml + masło do ciała 200ml)

  0 out of 5
  59.99
 • Yope Zestaw Wood (Żel pod prysznic Drzewo cedrowe 400ml + Szampon do włosów Drzewo Gwajakowe 300ml)

  0 out of 5
  37.90
 • LaQ Zestaw Koziołek (Żel pod prysznic 500ml + Masło do twarzy 50ml + Mydło w kostce 85g)

  0 out of 5
  69.99
 • LaQ Zestaw Duży Kocica (Żel pod prysznic 500ml + Masło do ciała 50ml + Mus myjący do twarzy 100ml)

  0 out of 5
  76.99
 • LaQ Zestaw Kocica (Żel po prysznic 500ml + mus myjący do twarzy 100ml)

  0 out of 5
  41.99
nowy rok nowa sylwetka
dbaj o odporność

Dlaczego warto kupować zestawy kosmetyków?

Kosmetyki w zestawach są jednym z najczęściej wybieranych wariantów przez Klientów sklepów internetowych. Kupuje się je nie tylko na prezenty dla bliskich, ale także ze względu na wiele innych zalet, które powodują. Jedna z nich jest oczywiście dużo bardziej atrakcyjna cena w zestawie, niż indywidualnych produktów. Poza tym, możemy jednorazowo przetestować działanie całej serii, co jest dodatkową zaletą, gdyż poszczególne produkty często się uzupełniają.

Jakie kosmetyki na prezent?

Oczywiście, jeżeli planujemy podarowanie bliskiej osobie kosmetyków na prezent, powinniśmy minimalnie znać jej preferencje. Czy postawić na pielęgnację, jaki typ cery ma dana osoba lub jakie kosmetyki używa na co dzień. Jeżeli nie jesteśmy pewnie powyższych kryteriów, stawiajmy na uniwersalne kosmetyki, które nie posiadają specjalnego zastosowania lub składników, które mogą nie pasować do danej osoby.