Wody w szklanych butelkach

Czy wiesz, że picie wody z plastikowych butelek może mieć negatywny wpływ na kondycję naszego organizmu? Dlatego polecamy interesującą alternatywę, a więc wody w szklanych butelkach. Jeśli wypróbujesz ją właśnie w takiej postaci, szybko przekonasz się, że smakuje ona o wiele lepiej.

 • Woda niskonasycona CO2 Piwniczanka 0,7L

  0 out of 5
  5.99
 • Szungit kamień 500g

  0 out of 5
  29.99
 • Woda kokosowa niegazowana z sokiem z mango 330m...

  0 out of 5
  5.90
 • Woda wysokonasycona Co2 Piwniczanka 0,7L

  0 out of 5
  4.99
 • Woda średnionasycona Co2 Piwniczanka 0,7L

  0 out of 5
  5.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Nie zapominaj o prawidłowym nawadnianiu organizmu!

Odpowiednie nawadnianie organizmu jest jednym z kluczowych elementów zdrowego stylu życia. Jeśli doprowadzi się nawet do niewielkiego odwodnienia, szybko można odczuć, że obniża się nastrój, następują trudności z koncentracją, pojawia się dezorientacja i bóle głowy. Każdego dnia możemy pobierać wodę wraz z pożywieniem, jak i po prostu ją pić. Jaka powinna być to ilość? Przyjmuje się, że średnio jest to 2 do 2,5 litra. Choć oczywiście zwiększone zapotrzebowanie może zależeć od płci, trybu życia, jak i pojawiać się podczas upałów, czy u osób regularnie trenujących i stawiających na wzmożoną aktywność fizyczną. W ciągu całego dnia należy systematycznie sięgać po wodę, a nie za jednym razem od razu wypijać jej ogromną ilość – warto więc mieć ją zawsze w zasięgu ręki.

Woda gazowana czy niegazowana – którą wybrać?

Do wyboru mamy kilka rodzajów wód. Jeden z podstawowych podziałów to ten na wodę gazowaną i niegazowaną. Wiele osób stawia na tę pierwszą opcję, ponieważ w ich mniemaniu taka woda jest po prostu smaczniejsza. A czym w ogóle jest woda gazowana? To nic innego jak woda niegazowana , która została nasycona dwutlenkiem węgla.

Wody w szklanych butelkach – wybierz swoją ulubioną

Bez względu na to, jaką wodę lubisz – źródlaną, mineralną, gazowaną, czy niegazowaną – najważniejsze, abyś każdego dnia wypijał jej odpowiednią ilość. Sam zobaczysz, że pozytywnie przełoży się to na Twoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Pamiętaj, aby nawyk regularnego picia wody wpajać od najmłodszych lat dzieciom, a na pewno zaprocentuje to na przyszłość. Już teraz kup wody w szklanych butelkach na biozdrowy.pl i zobacz, że będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.