Premium Rosa

premium rosa - logoMarka Premium Rosa to producent, znany z tworzenia i dystrybucji wysokiej jakości soków, syropów oraz napojów funkcjonalnych, wykonanych z naturalnych surowców wysokiej jakości. Tworzone przez markę produkty dostępne są w formie shotów, lemoniad czy herbatek dla osób w każdym wieku.

Producent Premium Rosa – zdrowe i naturalne soki

Wszystkie produkty marki Premium Rosa opracowywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy wykonują je w oparciu o rzetelne i dopracowane receptury. Firma od lat współpracuje z zaufanymi dostawcami, dostarczającymi jej surowców najlepszej jakości, z których mogą powstać zdrowe i naturalne soki. Produkcja towarów Premium Rosa pozbawiona jest sztucznych barwników, aromatów i substancji konserwujących, dzięki czemu otrzymujemy produkty, które są nie tylko smaczne, ale też pełne substancji odżywczych.

Premium Rosa troszczy się również o to, aby każdy wyprodukowany przez markę sok wyróżniał się najwyższą klasą. Firma dba o zarządzanie jakościowe produktami, dopieszczając wszelkie aspekty dobrej produkcji, takie jak: jakościowy dobór surowców, metod ich przetwarzania oraz dystrybucji.

 • Herbi Baby Premium Rosa – 40g

  0 out of 5
  10.50
 • Spokojny sen Herbi Baby herbatka 30g

  0 out of 5
  8.99
 • Spokojny brzuszek Herbi Baby herbatka 40g

  0 out of 5
  9.99
 • Herbatka z rokitnikiem Herbi Baby dla dzieci 40g

  0 out of 5
  10.99
 • Herbi baby Premium Rosa 36 g

  0 out of 5
  9.89
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!