Peeling do ciała

Regularne złuszczanie naskórka odgrywa bardzo ważną rolę. Kosmetykiem pomocnym w zakresie jego usuwania jest peeling do ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje peelingów, które z pewnością będą odpowiednie dla Twojej skóry!

 • Pomarańczowy peeling cukrowy 200 ml NaturalME

  0 out of 5
  25.99
 • NaturalME Kawowy peeling cukrowy 200 ml

  0 out of 5
  27.90
 • NaturalME Malinowy peeling cukrowy 200 ml

  0 out of 5
  27.90
 • Peeling konopny do ciała 200ml

  0 out of 5
  44.96
 • MOKOSH Sól karnalitowa z Morza Martwego 1000g

  0 out of 5
  46.90
 • LATECH Naturalny peeling myjący 200ml

  5.00 out of 5
  28.90
 • LATECH Myjąca pasta szlifierska 200ml

  0 out of 5
  29.90
 • Peeling makowy Hagi 100 g

  0 out of 5
  29.99
 • MOKOSH Sól kolagenowa 1000g

  0 out of 5
  46.90
 • MOKOSH Sól jodowo-bromowa 1200g

  0 out of 5
  46.90
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Peeling do ciała – sposób na jędrną skórę

Peeling do ciała posiada całą gamę zalet. Przede wszystkim jest właściwą metodą na pozbycie się martwego naskórka, który zalega na naszej skórze. Jego główne zadanie to nie tylko złuszczanie skóry. Jednocześnie preparat ten można wykorzystać do wykonania relaksującego masażu całego ciała. Peeling do ciała stosujemy jako pierwszy krok w pielęgnacji naszej skóry, aby przygotować ją na kolejne etapy. Najpierw oczyszcza ją i złuszcza, a dzięki dobroczynnym składnikom często również odżywia. Przygotowane w ten sposób ciało jest gotowe na kolejne kroki w pielęgnacji takie jak nawilżenie.

Jaki peeling do ciała wybrać?

Na rynku możemy znaleźć wiele peelingów do ciała, których zastosowanie jest zależne od naszego typu skóry. Dla skóry delikatnej i wrażliwej najlepszym wyborem będzie peeling gruboziarnisty, którego większe drobinki delikatnie pozbędą się martwego naskórka z jej powierzchni.

Jeżeli Twoja skóra wymaga mocniejszego złuszczania, warto rozważyć wybór peelingu drobnoziarnistego, który dzięki zawartości drobnych, złuszczających cząsteczek pozwoli na dokładne oczyszczenie powierzchni skóry.

Jak często wykonywać peeling ciała?

Jest to kwestia bardzo indywidualna i w dużej mierze zależy od typu naszej skóry. Jeżeli borykamy się z nadprodukcją sebum, peeling ciała powinniśmy wykonywać regularnie, przynajmniej raz do dwóch razy w tygodniu. W przypadku skóry wrażliwej częsty peeling może zadziałać podrażniająco, dlatego warto obserwować swoje ciało i stosować go w zależności od potrzeby.