Miód z propolisem

Wiele jest rodzajów miodu. Dzięki temu każdy z nas może wybrać wariant zgodny z indywidualnymi preferencjami smakowymi. Jedną z najciekawszych propozycji w tym zakresie jest miód z propolisem. Można stwierdzić, że łączy on w sobie wszystko to, co najlepsze z ula i jest źródłem zdrowia zamkniętym w słoiczku. Kup go na biozdrowy.pl i jak najszybciej włącz do swojej diety, aby w praktyce przekonać się o jego cennych właściwościach.

  • Pasieki Sadowskich Miód z pyłkiem i propolisem ...

    0 out of 5
    71.99
  • Miód z pyłkiem i propolisem Pasieki Sadowskich ...

    0 out of 5
    41.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Miód z propolisem – co to takiego?

Znajdujący się w naszej ofercie miód z propolisem oraz pyłkiem pszczelim to miód wielokwiatowy, określany nawet mianem wiosennego, który zawiera nektar z mniszka, akacji i rzepaku oraz wskazane wcześniej dodatki. Czym jest jednak propolis? To tak zwany kit pszczeli, a więc mieszanina wytwarzanych substancji żywicznych służąca do wyściełania wnętrz ula, pozwalająca uszczelnić oraz wzmocnić jego konstrukcję. Propolis cechuje się licznymi właściwościami zdrowotnymi, przez co jest ceniony już od czasów starożytności.

Dlaczego warto sięgać po miód z propolisem?

Miód z propolisem to świetne rozwiązanie dla wielu osób. Jednak trzeba pamiętać, że propolis jest jednocześnie dość silnym alergenem. Dlatego, zanim zacznie się regularnie spożywać ten miód, należy na początek przyjąć go w niewielkiej ilości i obserwować reakcję organizmu. Taki produkt niekiedy pełni rolę substancji słodzącej dodawanej do ostudzonej herbaty, kawy lub wody. Warto pamiętać, aby nigdy nie łączyć go z gorącymi napojami, ponieważ straci wtedy większość cennych właściwości. Niezbędne jest również odpowiednie przechowywanie miodu z propolisem. Najlepsze jest do tego miejsce, do którego nie docierają promienie słoneczne i panuje temperatura nie wyższa niż 18 stopni Celsjusza.

Miód z propolisem – już teraz kup go na biozdrowy.pl

Zainteresował Cię miód z propolisem? Już teraz zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu internetowego biozdrowy.pl i dokonaj satysfakcjonującego zakupu. Decydując się na ten krok, zyskujesz dostęp do wysokiej jakości produktu, pochodzącego od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Zrób zapasy i zadbaj o zdrowie całej Twojej rodziny.