Makarony Fabijańscy

Fabijańscy - logoFabijańscy to polska marka produkujące ekologiczne, pożywne i zdrowe makarony. Makarony Fabijańscy wyróżniają się na tle konkurencji niepowtarzalnym smakiem, różnorodnością oraz najwyższą jakością. Warto podkreślić, że Fabijańscy to rodzinna wytwórnia, która od wielu lat stawia konsumentów i ich potrzeby na pierwszym miejscu.

Mąki, z których powstają produkty Fabijańscy

Lista mąk, z których powstają produkty Fabijańscy, jest naprawdę długa. I tak wśród nich wyróżnić można następujące mąki: grochową, gryczaną, kukurydzianą, jaglaną, orkiszową, owsianą, ryżową, z komosy ryżowej (quinoa),żytnią.

Wszystkie mąki, z których tworzy się produkty Fabijańscy, są ekologiczne. Oznacza to, że powstają z certyfikowanych, ekologicznych upraw. W zdecydowanej większości są to mąki pełnoziarniste, czyli powstałe z całych ziaren, bogate w białka, tłuszcze, błonnik, składniki mineralne i witaminy.

Woda jako kolejny element sukcesu makaronów Fabijańscy

Kolejnym elementem składającym się na sukces makaronów Fabijańscy jest woda. Makarony opisywanej marki powstają z wody źródlanej Kapellanka, która jest wydobywana z naturalnych, czystych pól oraz łąk w Górach Karczewskich.

 • Makaron Kukurydziany świderek Fabijańscy 250g

  0 out of 5
  10.59
 • Makaron Gryczany muszla Fabijańscy bezgl. 250g BIO

  0 out of 5
  12.90
 • Makaron Jaglany świderek Fabijańscy bezgl. 250g...

  0 out of 5
  15.99
 • Makaron z Groszku Fabijańscy 250 g

  0 out of 5
  9.99
 • Makaron z ciecierzycy świderek Fabijańscy ̵...

  0 out of 5
  15.29
 • Makaron z ciecierzycy Fabijańscy bezgl. 250g BIO

  0 out of 5
  14.50
 • Makaron Kukurydziany Fabijańscy rurka bezgl. 250g

  0 out of 5
  11.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!