Extract Complex – konopna seria

Extract Complex to niezwykła kolekcja produktów opartych na naturalnych i standaryzowanych ekstraktach roślinnych i cennych składnikach dla Twojego organizmu, takich jak witaminy! To wyroby, których działanie oparte jest na udowodnionych badaniami właściwościach aktywnych substancji! Zostały one wzbogacone o standaryzowane ekstrakty konopne, które zawierają CBD, CBG i CBN, dobrane specjalnie tak, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści, odpowiednie dla właściwości danego produktu! Seria produktów Extract Complex obejmuje dwa rozmiary opakowań: 15 i 60 kapsułek roślinnych.

Przekonaj się o jakości  linii suplementów konopnych Extract Complex!

 • Good Sleep kapsułki na sen – 15 kaps. ...

  0 out of 5
  24.90
 • Good Sleep Extract Complex kapsułki/tabletki n...

  0 out of 5
  86.90
 • Be Positive (5 mg CBD, 3 mg CBG) Extract Comple...

  0 out of 5
  24.90
 • Be Positive (5mg CBD, 3mg CBG) Extract Complex ...

  0 out of 5
  86.90
 • Zestaw: 5x kapsułki na sen Good Sleep – C...

  0 out of 5
  105.82
 • Zestaw: 3x kapsułki na sen Good Sleep – E...

  0 out of 5
  67.23
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Na dobry dzień i spokojny sen!

Seria Extract Complex od Hemp King obejmuje dwa produkty, dostępne w dwóch różnych pojemnościach. Pierwszym z nich jest Good Sleep, czyli wegańskie kapsułki, które wspierają zdrowy sen, nocny odpoczynek i łatwiejsze zaśnięcie. Zawierają one potężne ekstrakty roślinne, o wysokiej zawartości składników aktywnych oraz substancje wspomagające proces zasypiania, takie jak melatonina. Te niezwykle skuteczne kapsułki pomagają utrzymać odpowiednią higienę snu i zapewniają zdrowy, całonocny wypoczynek. Dzięki nim nie będziesz już musiał liczyć owiec!

Drugim produktem są kapsułki Be Positive, które odpowiadają za odprężenie, klarowność umysłu, dobrą koncentrację i zwiększoną wytrzymałość psychiczną w ciągu całego dnia. To kapsułki, które nazywane są „kapsułkami na udany dzień”. Ekstrakty roślinne zostały wzbogacone o aktywne formy witamin z grupy B oraz koenzym Q10. Zapewniają one wsparcie w ciągu dnia, pomagając utrzymać pozytywne samopoczucie psychiczne oraz osiągnąć lepszą koncentrację. Z Be Positive łatwiej osiągnąć pozytywne nastawienie!

Extract Complex - nowoczesne wsparcie konopne w unikalnej formie

Nie musisz już mieszać wielu różnych substancji z fitokannabinoidami, aby osiągnąć pożądane efekty. Seria Extract Complex łączy cenne substancje z kannabinoidami: CBD, CBG (Be Positive) i CBN (Good Sleep). To innowacyjna forma suplementu konopnego, której nie znajdziesz u innych producentów! Powstała z naszej pasji do konopi i bogatej wiedzy na temat synergii roślin oraz istotnych składników. Kapsułki są dostępne w dwóch różnych opakowaniach.

Szklany słoik z 60 kapsułkami

Szklane opakowanie zgodne z ideą less waste, czyli minimalizacji odpadów. Możesz ponownie wykorzystać ten słoik! Nie generuje on niepotrzebnego plastikowego odpadu, który szkodzi naszej planecie. Wybierając większe opakowanie, oszczędzasz!

Blister z 15 kapsułkami

Kartonik z 15 roślinnymi kapsułkami jest idealny dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z naszymi suplementami z serii Extract Complex. 15 dni stosowania to doskonały czas, aby przetestować produkt bez konieczności inwestowania w większe opakowanie! Wygodna forma sprawia, że możesz mieć je zawsze przy sobie – w torebce, plecaku lub kieszeni!

Odkryj Extract Complex

Seria Extract Complex to wyjątkowa formuła suplementów diety opartych na konopiach, wzbogaconych wysokiej jakości ekstraktami roślinnymi. Cała seria wyróżnia się istotnymi cechami, które docenią wszyscy, którzy cenią zdrowie z natury:

 • szklane opakowanie z wygodną metalową zakrętką,
 • dostępne dwie pojemności opakowań,
 • dodatek konopi siewnych z odpowiednią standaryzacją, dostosowany do działania produktu,
 • czysty skład, pozbawiony zbędnych dodatków i kontrowersyjnych ulepszaczy,
 • wysokie standardy standaryzacji na substancje aktywne oraz podany wskaźnik DER,
 • wegańskie kapsułki.