EstroVita – polski producent suplementów diety w płynie

estrovita logoEstroVita to polska marka należąca do Skotan Pharma. Firma produkuje wysokiej jakości płynne suplementy diety o niezwykle czystym składzie, bez żadnych sztucznych dodatków i konserwantów. 

Marka EstroVita dba o jakość swoich produktów i odpowiednie warunki na każdym etapie, od selekcji i kontroli dostawców surowców niezbędnych do produkcji suplementów, przez proces produkcyjny zgodny z DPD/GMP (norma Dobre Praktyki Produkcyjne) aż po pakowanie i magazynowanie produktów. Każdy z tych etapów objęty jest restrykcyjnymi kontrolami.

 • EstroVita Kids malinowa 150 ml

  0 out of 5
  55.99
 • Immuno Kids EstroVita 150 ml

  0 out of 5
  65.99
 • EstroVita MEN 150 ml Omega 3-6-9

  0 out of 5
  64.79
 • EstroVita Skin 150 ml Omega 3-6-9

  0 out of 5
  55.99
 • EstroVita Kids pomarańczowo-bananowa 150 ml Ome...

  0 out of 5
  47.69
 • Classic EstroVita 150 ml

  0 out of 5
  41.39
 • Immuno EstroVita 250 ml

  0 out of 5
  92.99
 • EstroVita Cardio 150 ml Omega 3-6-9

  0 out of 5
  59.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Suplementy diety - EstroVita

Marka skupia się na tym, by wszystkie produkty były najwyższej jakości. Dzięki specjalnie opracowanej technologii produkcji skoncentrowanych kwasów omega, są one wytwarzane w formie monocząsteczek o niezwykle wysokiej biodostępności i bioretencji.

Kwasy omega EstroVita są naturalne i wolne od skażenia toksynami, a gotowy produkt nie zawiera sztucznych konserwantów. Kwasy omega-3, 6,9 w postaci estrów etylowych  są wytwarzane z czterech rodzajów roślin:

 • wiesiołka,
 • lnu,
 • czarnej porzeczki,
 • ogórecznika.

Suplementy diety EstroVita zawierają wysoką zawartość kwasu ALA (omega-3) oraz kwasu GLA (omega-6), które są doskonale zbalansowane. Są także odpowiednie dla wegan i wegetarian. 

Linie suplementów EstroVita dostępne w Biozdrowy.pl

Produkty marki Estrovita można kupić w sklepie Biozdrowy.pl. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty z czystym, naturalnym składem, dlatego Ty także możesz zaufać marce EstroVita!

EstroVita Classic

Linia ta jest szczególnie polecana osobom, które nie dostarczają swojemu organizmowi wszystkich witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A,D,K). EstroVita Classic posiada najwyższą zawartość skoncentrowanych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9. 

EstroVita Immuno

Linia EstroVita Immuno charakteryzuje się tym, że do starannie dobranych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9 dodane zostały witaminy ADEK. Wsparcie odporności zapewnione jest dzięki witaminom A i D, które są dodatkowo wzmocnione olejem z czarnej porzeczki oraz olejem z rozmarynu..

EstroVita Immuno Kids

Ta linia stanowi wersję EstroVita Immuno skomponowaną z myślą o dzieciach. Tak, jak wersja suplementu dla dorosłych, także EstroVita Immuno Kids została wzmocniona kompleksem witamin ADEK oraz olejami z porzeczki i rozmarynu. Estry etylowe, pod postacią których są kwasy omega-3,6,9 są bardzo dobrze przyswajalne dla organizmu.

EstroVita Kids malinowa

Organizm dzieci ciągle się rozwija, dlatego potrzebuje wsparcia w postaci zdrowej i zbilansowanej diety. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego właśnie EstroVita Kids o smaku malinowym pomaga dostarczyć dziecku niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9 uzyskanych z wyjątkowej mieszaniny roślinnych olejów z czarnej porzeczki, wiesiołka, ogórecznika i lnu. Malinowy smak umili Twojemu dziecku suplementację.