Cocomi

cocomi logoMarka Cocomi swój początek wzięła między innymi z miłości do kokosa i ekologicznej żywności. Historia firma sięga 100 lat wstecz, kiedy to pewna rodzina ze Sri Lanki postawiła na uprawę herbaty, przypraw oraz kokosów. Po kilku latach gospodarstwo przerodziło się w największą firmę kokosową w kraju. W 2013 roku dzieci gospodarza postanowiły otworzyć swój własny biznes i nazwać go Cocomi. Marka po dziś dzień zyskuje coraz więcej zwolenników, a jej zasięg obejmuje szereg światowych rynków.

Kokosowe produkty Cocomi

Cocomi swoje produkty opiera między innymi na wodzie kokosowej, pochodzącej z własnych gospodarstw. Jest to więc produkt w 100% ekologiczny, zachowujący wszelkie właściwości zdrowotne. Marka Cocomi stawia na ręczne zbieranie kokosów, a produkowany przez nią olej kokosowy wytwarzany jest metodą tłoczenia na zimno makuchu.

Eko produkty z kokosa

Firma Cocomi oferuje ekologiczne produkty z kokosa, charakteryzujące się wysoką jakością, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Celem marki jest budowanie świadomości na temat odżywczej wartości kokosa i przekazywanie jej każdemu, kto jest zainteresowany tym darem przyrody.

  • Mleczko kokosowe Cocomi 400ml BIO

    0 out of 5
    11.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!