Kamila Banel

Kamila Banel

Dietetyk, coach

www.bialystokporadnia.coio.pl

Dietetyk, coach. Od kilkunastu lat pracuje z pacjentami w procesie zmiany diety i edukacji żywieniowej. Specjalizuje się w dietoterapii chorób autoimmunologicznych, insulinooporności i psychodietetyce.

Czytaj więcej
dr Hanna Stolińska

dr Hanna Stolińska

Doktor nauk o zdrowiu, dietetyk kliniczny

Doktor nauk o zdrowiu, dietetyk kliniczny. Pomaga osobom z problemem nadwagi i otyłości, cierpiącym na choroby dietozależne oraz będącym na dietach alternatywnych (ze szczególnym uwzględnieniem diet roślinnych).

Czytaj więcej

Aleksandra Chołody

Terapeutka medycyny integralnej

www.aleksandracholody.pl

Terapeutka medycyny integralnej specjalizująca się we wspieraniu płodności u kobiet oraz niedoczynności tarczycy, za pomocą diety, ziół oraz medycyny chińskiej.

Czytaj więcej
Agnieszka Kucharczyk

Agnieszka Kucharczyk

Dietetyk

www.aaz.edu.pl/zespol/agnieszka-kucharczyk/

Dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuję się w prowadzeniu dietetycznym osób chorych, jak i pragnących zrzucić zbędne kilogramy.

Czytaj więcej
mgr Agnieszka Biernat

mgr Agnieszka Biernat

Dietetyk, specjalista ds. dietoprofilaktyki

www.dieta.eko.org.pl

Dietetyk, specjalista ds. dietoprofilaktyki, właścicielka Gabinetu Dietoterapii. Autorka książek „Dieta, która żywi i leczy” oraz „Zdrowiej jesz – zdrowiejesz!”.

Czytaj więcej
Monika Sejbuk

Monika Sejbuk

Studentka dietetyki na studiach drugiego stopnia

Studentka dietetyki na studiach drugiego stopnia. Uwielbia pomagać zmieniać nawyki żywieniowe i tworzyć nowe- zdrowsze. Tworzy innowacyjne spojrzenie na zdrowy tryb życia, który nie jest restrykcyjny a przyjemny.

Czytaj więcej
Kasia Kuś

Kasia Kuś

Psychodietetyk, coach

Jestem dietetykiem i propagatorką zdrowego stylu życia. Od kilku lat pomagam osobom z problemami jelitowymi, specjalizując się w zagadnieniach takich jak Zespół Jelita Drażliwego (IBS), SIBO/IMO, Candida, itp.

Czytaj więcej
Iwona Wierzbicka

Iwona Wierzbicka

Dietetyk kliniczny i zielarz

Iwona Wierzbicka - dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem dietetycznym. Od 2008 roku prowadzi własną poradnię dietetyczną Ajwen.

Czytaj więcej