beata borucka mądra babcia

Mądra Babcia - największa polska silver-influencerka

   madra.babcia
  @madrababcia
  https://madrababcia.pl/
YT  @MadraBabcia
KOD RABATOWY:
madrababcia

Mądra Babcia, czyli Beata Borucka jest największą silver influencerką. Wokół mądrego babciowania  zgromadziła niemal  półmilionową społeczność kobiet w wieku 50 plus. Wspiera dojrzałe kobiety w codziennym życiu, pokazuje barwy dojrzałości, pokazuje jak zachować dobrą formę i wigor, jak dbać o zdrowie, a także pokazuje na ekranie ciekawe pomysły kulinarne. Stała się ikoną stylu i podejścia do życia dla dojrzałych kobiet. Bierze udział w wielu projektach charytatywnych i społecznych.

Mówi o sobie, że jest trudna we współpracy, bo nic nie zarekomenduje społeczności póki nie sprawdzi, czy nie przekaże do sprawdzenia osobom ze społeczności.
Mądra Babcia stworzyła jedyną internetową telewizję SilverTV, dedykowaną osobom dojrzałym. Ma własne studio telewizyjne i wydaje programy na żywo oraz nagrywane. Porusza tematy zdrowia, urody, bezpieczeństwa, finansów, relacji czy społeczne. Ostatnio podbiła serca widzów ruszając z satyrycznym stand-upem „Mucha w słoiku”, w którym bawi anegdotami z życia w towarzystwie Śpiewającej Rodziny Kaczmarków.

Została wyróżniona przez Facebooka, jako jedna z 20 kobiet na świecie, mających pozytywny wpływ społeczny. Gadatliwa, wszędobylska, roztrzepana i zakręcona – to niby wady, ale jest z nich dumna! Prywatnie jest mamą dorosłej córki Marty i babcią trojga wnucząt oraz teściową uwielbiająca zięcia. Wnuczęta Antek oraz bliźnięta Stefania i Gustawa są jej oczkami w głowie. Twierdzi, że w życiu najważniejsze są dobre relacje ze sobą i otoczeniem.

Zawodowo absolwentka Akademii Medycznej, co wykorzystuje w propagowaniu tematyki związanej ze zdrowiem. Uwielbia gotować, pisze fraszki i wiersze oraz poetyckie bajki i przedstawienia dla dzieci, które inscenizuje z całą rodziną w domowym Teatrze Za Szafą.
Rozstała się pierwszym mężem. Twierdzi, że pierwszy mąż jest jak naleśnik – z reguły nieudany…

Kilka lat temu wyniosła się z partnerem z Warszawy do lasu pod Radzyminem i mieszka w drewnianej chacie z czerwonym dachem. Ma 2 rozpieszczone koty – Figę i Demolkę. Odważnie jeździ samochodem, wiecznie się odchudza i wiecznie jest przy kości. Uwielbia biesiadować i karmić gości, śpiewać przy ognisku i potańczyć do świtu. Poczucie humoru i dystans do świata pozwalają jej zachować nieustającą radość życia. Niepoprawna flirciara, uwodzi nawet policjantów w celu uniknięcia kary.

Specjalizacje Mądrej Babci

Jako influencerka zaistniała poruszając szeroką tematykę lifestylową, a jej specjalizacją jest promowanie dobrego samopoczucia i radości życia.

Jakie produkty poleca Beata Borucka?

Marka Hempking ujęła ją kompetencjami, uczciwością i szczerością ludzi, który ja tworzą oraz jakością każdego produktu wychodzącego spod ich skrzydeł. Jako farmaceutka wsparła swoim wizerunkiem serię suplementów Biowen, popierając ich skład, dobór surowców, certyfikację oraz standaryzację składników. Razem z zespołem Hempking stawiamy w życiu i biznesie na odpowiedzialność za to, co się głosi i proponuje innym, szczególnie w obszarze zdrowia.

 

 

Loading...