dietetyk kliniczny Aleksandra Miszkiewicz

Dietetyk kliniczny

   @sprawadladietetyka
https://sprawadladietetyka.pl/
KOD RABATOWY: sprawadladietetyka


Aleksandra Miszkiewicz - dietetyk kliniczny i pasjonatka medycyny funkcjonalnej. Od 2020 roku aktywnie działa na Instagramie pod nazwą sprawadladietetyka. Pomogła setkom kobiet uporać się z ich różnego rodzaju tarczycowymi problemami. W swojej pracy z pacjentem 1:1 łączy dwa kluczowe aspekty: praktyczne podejście do pacjenta oraz wiedzę płynącą z badań i publikacji naukowych. W swojej pracy, kursach, szkoleniach i ebookach zawsze stara się podejść do pacjenta całościowo i odszukać przyczynę jego problemów. 

Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju chorobach i zaburzeniach pracy tarczycy, takich jak: niedoczynność tarczycy i Hashimoto, nadczynność tarczycy i choroba Gravesa- Basedowa, osoby po usunięciu tarczycy, z guzkami na tarczycy, czy też wolem tarczycowym. Najczęściej współpracuje z tzw. ciekawymi przypadkami pacjentów, którzy są zaburzeni na wielu poziomach i wydaje im się, że nie ma już dla nich ratunku. Uwielbia łączyć kropki i składać wszystko w całość. Bardzo często współpracuje też z pacjentami z innymi chorobami autoimmunologicznymi oraz problemami żołądkowo- jelitowymi. 

Intensywnie prowadzi instagrama, facebooka, YouTube oraz tiktoka, gdzie stara się przekazywać wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej w maksymalnie przystępny sposób. Na co dzień prowadzi również swój podcast: Sprawa dla dietetyka PODCAST, gdzie dzieli się jeszcze większą dawką wiedzy. 

Stworzyła platformę Akademia Sprawa dla Dietetyka (www.akademiasprawadladietetyka.pl) na której znajdują się liczne szkolenia z zakresu dietetyki, diagnostyki laboratoryjnej i medycyny funkcjonalnej skierowane zwłaszcza dla osób z problemami z tarczycą. 

Głęboko wierzy i wie, że aby wyjść z danego zaburzenia należy odszukać jego przyczynę i podejść do organizmu całościowo. Jest to tzw. recepta na sukces. Ukończyła dietetykę kliniczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Stopień magistra dietetyki klinicznej ukończyła na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Prywatnie jest pasjonatką jazdy konnej i analizy badań laboratoryjnych.
Loading...