Mydła antybakteryjne

Mydła to produkty, które stanowią nieodłączny element codziennej pielęgnacji całego naszego ciała, a szczególnie dłoni. Pozwalają one utrzymać je w czystości i usunąć z nich wszelkie zabrudzenia. W kategorii mydła bakteryjne w sklepie internetowym biozdrowy.pl znajdziesz godne polecenia produkty, dzięki którym bez przeszkód zadbasz o swoją higienę osobistą. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i dokonaj satysfakcjonującego zakupu.

 • Mydło antybakteryjne od 3 r.ż 300 ml ONLYBIO Kids

  0 out of 5
  16.90
 • Dary Natury Płyn antybakteryjny 100ml

  0 out of 5
  12.20
 • ONLYBIO Silver Med+ Mydło o właściwościach anty...

  0 out of 5
  9.81
 • Silver Med+ ONLYBIO 50ml

  0 out of 5
  5.94
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Mydła antybakteryjne – zadbaj o higienę całej swoje rodziny

Mydła antybakteryjne ze względu na swoje właściwości cieszą się coraz większą popularnością. Warto sięgać szczególnie po te nawilżające, które nadają się najlepiej do bardzo suchej oraz podrażnionej skóry. Tego typu mydła, dzięki zawartych w nich składnikach, tworzą na dłoniach swego rodzaju ochraniającą nas tarczę antybakteryjną. Jak korzystać z takiego mydła? Wszystko sprowadza się do zwilżenia dłoni ciepłą wodą, potem nałożenia na nie niewielkiej ilości produktu, a następnie rozmasowania go tak, aby na rękach pojawiła się piana. Mycie dłoni oraz nadgarstków powinno trwać przynajmniej pół minuty, a na koniec trzeba je dokładnie spłukać i wysuszyć, najlepiej z wykorzystaniem papierowego ręcznika do rąk.

Płyn i żel antybakteryjny – czyste dłonie w każdej sytuacji

Ostatnio dużym uznaniem cieszą się płyny i żele, które są przeznaczone do szybkiego oraz skutecznego oczyszczania skóry dłoni, a do ich użycia nie jest potrzebny dostęp do wody. Warto mieć je zawsze przy sobie – w szkole, pracy, czy też podczas podróżowania. Dzięki temu w każdej sytuacji można czuć się komfortowo. Z wykorzystaniem takich produktów antybakteryjnych poradzi sobie każdy, zarówno dzieci, jak i dorośli. W końcu to nic innego, jak tylko nałożenie niewielkiej ilości płynu lub żelu na całą powierzchnię dłoni, przestrzeń między palcami oraz nadgarstki i jej dokładne wtarcie. Po wykonaniu tych czynności pozostaw substancję na dłoniach i odczekaj aż do całkowitego wyschnięcia.

Mydła antybakteryjne – postaw na sprawdzone produkty wysokiej jakości

Na Twojej liście zakupów znajdują się mydła antybakteryjne? Wysokiej jakości produkty tego typu kupisz właśnie w sklepie internetowym biozdrowy.pl. Nasza oferta jest pod tym względem niezwykle bogata, dlatego bez większego problemu znajdziesz godny polecenia asortyment, który sprosta Twoim oczekiwaniom.