Miód lipowy

Wiele osób twierdzi, że miód lipowy jest jednym z najlepszych i najszlachetniejszych miodów. Wpływ ma na to zarówno jego wyjątkowy smak, jak również typowe dla niego właściwości lecznicze. Dużą ignorancją byłoby więc pomijanie tego wartościowego produktu w swojej codziennej diecie. Już teraz zaopatrz się w niego na biozdrowy.pl i zadbaj tym samym o zdrowie całej Twojej rodziny. Na pewno będą Ci wdzięczni, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy ważna jest troska o wsparcie układu odpornościowego.

 • Miód lipowy Pasieki Sadowskich – 1200g

  0 out of 5
  72.99
 • Miód lipowy 1000g Kaszubskie Miody

  0 out of 5
  68.99
 • Miód lipowy Pasieki Sadowskich – 450g

  0 out of 5
  35.99
 • KruKam Miód lipowy 650g

  0 out of 5
  39.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Co wyróżnia miód lipowy?

Miód lipowy jest odmianą miodu wytwarzaną przez pszczoły z nektaru kwiatów lipy. Jak go rozpoznać? W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego zapach, który od razu przywodzi na myśl aromat kwitnących drzew lipowych. Po drugie, trzeba zweryfikować jego barwę. Miód ten najczęściej ma jasny, bursztynowy kolor. Po krystalizacji staje się drobnoziarnisty, o złocisto-żółtym odcieniu. Po trzecie, niezbędne jest skupienie się na jego smaku, który jest nieco bardziej wyrazisty i może nawet lekko szczypać w język.

Dlaczego warto postawić na miód lipowy?

Miód lipowy można włączyć do swojego dotychczasowego jadłospisu na wiele sposobów. Jedną z propozycji jest picie go, dodając do ostudzonej herbaty, kawy albo wody. Miód ten świetnie smakuje w towarzystwie świeżego pieczywa oraz domowej roboty wypieków. Taki zestaw to synonim idealnego śniadania. Aby miód jak najdłużej zachował wszystkie swoje walory, musi być odpowiednio przechowywany. Należy magazynować go w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu. Słoik, w którym jest miód, musi być szczelnie zakręcony.

Miód lipowy – kup go na biozdrowy.pl

Masz ochotę na miód lipowy? Chcesz włączyć go do diety swojej rodziny, jednak zależy Ci na wyborze produkty wysokiej jakości, pochodzącego od sprawdzonego producenta? Świetnie trafiłeś – kupisz go właśnie w sklepie internetowym biozdrowy.pl. Już teraz zapoznaj się z naszą bogatą ofertą miodów oraz innych zdrowych produktów spożywczych i uzupełnij zapasy. Gwarantujemy, że dokonane zakupy będą dla Ciebie satysfakcjonujące i powrócisz do nas jeszcze nie raz