Jaja BIO

Jajka są produktem spożywczym, który stanowi bazę lub dodatek do wielu potraw. W kuchni polskiej najczęściej wykorzystywane są jaja kurze, gęsie, kacze, przepiórcze oraz indycze. Ten symbol życia, witalności i odrodzenia zajmuje ważne miejsce w codziennym menu każdego z nas. Posiłki z takim składnikiem cieszą się sporym zainteresowaniem u osób stosujących diety różnego typu. Już teraz postaw na jaja bio i czerp ze składników odżywczych, w które obfituje zarówno białko, jak i żółtko.

 • Jaja Eko Bio Planet 10szt.

  0 out of 5
  17.99
 • Jaja przepiórcze 18szt. BIO

  0 out of 5
  10.90
 • Aquafaba KruKam 30g

  0 out of 5
  23.50
 • Jaja Zielononóżki Bio Planet (10 szt.) BIO

  0 out of 5
  21.99
Pobierz darmowy ebook o sposobach na sen
Jesteś dietetykiem? Współpracuj z nami!

Jaja bio – produkt spożywczy niezbędny w każdej kuchni

Jaja bio są niezwykle uniwersalnym produktem, który spożywać można na wiele sposobów – w postaci jajecznicy, omletu, kremowej pasty czy jajka w koszulce albo ugotowanego na twardo lub na miękko. Można zrobić z nich także kogel-mogel. Chyba nikt nie wyobraża sobie domowych wypieków ciast, ciasteczek oraz pieczywa właśnie bez tego składnika. Możliwości jest co niemiara, a wszystko sprowadza się do dokonania wyboru opcji, która będzie w największym stopniu zgodna z indywidualnymi preferencjami smakowymi.

Jaja przepiórcze – dlaczego warto je jeść?

Co było pierwsze – jajko czy kura? Ten dylemat towarzyszy ludziom już od wielu lat. Jednak warto podkreślić, że nie tylko jaja kurze cieszą się dużą popularnością. Wiele osób sięga także po jajka przepiórcze. W stosunku do tych od kur, cechują się one nieco wyższą ceną, mniejszymi rozmiarami oraz jasnoszarą barwą i charakterystycznymi, ciemnymi plamkami na skorupce. W niektórych regionach świata są one uważane za prawdziwy rarytas, jest tak na przykład w Japonii, gdzie cieszą się one dużym uznaniem. Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że żółtko jaja przepiórczego ma bardziej wyrazisty smak. Tego typu jajka również kupisz na biozdrowy.pl.

Jaja bio – postaw na produkt wysokiej jakości

Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości jaja bio pochodzące od godnych zaufania dostawców? Dokonaj ich zakupu w sklepie internetowym biozdrowy.pl. Znajdziesz tam wiele sprawdzonych artykułów spożywczych, które powinny znaleźć się w diecie każdej osoby, która pragnie na co dzień w praktyce wykorzystywać zasady typowe dla zdrowego trybu życia.