Boraks 500 g Soul Farm

Boraks 500 g Soul Farm

W magazynie. Wyślemy w 1-2 dni robocze.
Availability: 3 w magazynie Kategorie: , , , ,

9.99 + koszt wysyłki

Zobacz koszyk

atest
Produkt z czystym składem
delivery
Darmowa dostawa od 250 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Boraks 500 g Soul Farm”

OPIS PRODUKTU

Boraks 500 g Soul Farm

Boraks rewelacyjnie sprawdza się do sprzątania w duchu eko i less waste!

Z jego użyciem możesz tworzyć własne proszki do prania, mleczka do mycia powierzchni i proszki do mycia naczyń.

Boraks to nieorganiczny związek chemiczny, stanowi sól sodową kwasu borowego. Występuje w przyrodzie jako minerał pod nazwą boraks rodzimy. Jest szeroko stosowany w wielu gałęziach przemysłu — ceramice, kowalstwie, jako związek ułatwiający lutowanie lub przy produkcji szkła. Jego najważniejszymi właściwościami jest działanie odkażające i bakteriobójcze, przez co boraks doskonale nadaje się do sprzątania domu. Dzięki niemu łatwo można zrezygnować ze standardowych, drażniących detergentów. Żyjesz w duchu zero/less waste i dbasz o swój ślad węglowy? Zrezygnuj ze standardowych środków myjących i twórz własne, bardziej ekologiczne rozwiązania! Łącz boraks z sodą oczyszczoną, olejkami eterycznymi i kwaskiem cytrynowym w celu zwiększenia jego mocy odkażającej

Składniki - Boraks Soul Farm

Czteroboran sodu dziesięciowodny.

Sposób użycia

Wybielacz do prania i usuwania plam (np. po winie, herbacie, kawie)
Moczenie (proporcja) – jedna czubata łyżka stołowa Boraksu na cztery litry wody.  Dokładnie rozmieszać.  Moczyć ok. 30 minut.

Pranie
Boraks jest doskonałym i bezpiecznym środkiem do prania kolorowych ubrań. Wystarczy dodać do używanego proszku do prania pół szklanki Boraksu i wsypać do pralki.

Środek czyszczący wanny, toalety, kafle łazienkowe, zlewy.
Zmieszać Boraks z wodą w celu uzyskania gęstej pasty.  Posmarować / czyścić pastą zanieczyszczone miejsca i pozostawić na 15-ście minut.  Zeskrobać po upływie czasu i spłukać gorącą wodą.  Muszla toaletowa — wsypać pół szklanki Boraksu i pozostawić na minimum jedną godzinę.  Wyszorować muszlę szczotką toaletową i spłukać.

Dobrze sprawdzi się także jako preparat na mrówki, karaluchy, pchły i inne insekty.

Czteroboran sodu dziesięciowodny należy stosować dopiero po zapoznaniu się ze wszystkimi środkami ostrożności. Stosować należy odpowiednią odzież ochronną i unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Ręce ochraniać rękawicami, osłaniać twarz, nie wdychać, nie spożywać. W przypadku dostania się do oczu należy ostrożnie przepłukać przez kilka minut wodą, jeśli osoba stosuje soczewki, należy je ostrożnie usunąć i kontynuować przemywanie. Po bezpośrednim kontakcie (w przypadku dostania się do nosa, dróg oddechowych lub przewodu pokarmowego) należy zasięgnąć porady lekarza. Boraks działa drażniąco na oczy, wpływa szkodliwie na płodność, dziecko w łonie matki. Produkt do użytku zawodowego przechowywać w zamknięciu z dala od dzieci.

Należy uważać, aby nierozcieńczony boraks nie wszedł w kontakt z oczami, otwartymi ranami i skaleczeniami.

Środki ostrożności

H315 Działa drażniąco na oczy P264 Dokładnie umyć ręce po umyciu P280 Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy.

P305+P315+P338 W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli można je łatwo usunąć. Nadal płukać wodą.

P337+P313 W przypadku utrzymania się działania drażniącego, zgłosić się do lekarza.

Warunki przechowywania

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Pojemność: 500 G
Producent: Soul Farm

faqNajczęściej zadawane pytania!

Zamówienia realizujemy w dni robocze i zawsze staramy się nadawać je jak najszybciej. Po opłaceniu zamówienia do godziny 13.00, zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! Większość przesyłek, bo ok. 90%, dociera do naszych klientów już kolejnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia!

Koszty dostawy zależą od wybranej metody wysyłki. Kurier DHL to 14zł, Paczkomat 13zł a przesyłka Pocztą Polską 15zł. Możesz też odebrać swoje zamówienie osobiście w Białymstoku w naszym sklepie, na ulicy Choroszczańskiej! Powyżej 200 zł dostawa gratis!

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości naturalne produkty BIO, z certyfikatami organicznymi oraz sprawdzone przez specjalistów ds. żywienia oraz dietetyków pod kątem wartości i składów. Posiadamy całą gamę produktów – od środków czystości, przez kosmetyki, duży wybór naturalnych suplementów diety, warzywa i owoce, organiczne mięsa i wędliny, soki, gotowe dania, produkty dla dzieci i wszystkie inne produkty, które spotkasz w sklepach konwencjonalnych!

Zakupy w Biozdrowym to przede wszystkim pewność, że skład kupionych produktów jest czysty i dobry! Mówimy stanowcze NIE chemii w produktach, sztucznym barwnikom, konserwantom czy szkodliwym substancjom. Każdy produkt jest sprawdzony przez nas oraz specjalistów ds. składów produktów!
U nas uzyskasz też profesjonalne doradztwo w sprawie kupowanych produktów, pomożemy Ci dobrać produkty do Twojej diety, stylu życia czy podczas zmiany nawyków żywieniowych!
Poza tym mamy konkurencyjne ceny, w porównaniu do innych sklepów ze zdrową żywnością i produktami BIO.

Oczywiście! Jeśli nie wiesz od czego zacząć lub potrzebujesz wsparcia podczas zakupów, wystarczy że skontaktujesz się z nami. Na pewno pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty, które spełnią Twoje oczekiwania, a przede wszystkim będą idealnie pasować do Ciebie i Twojego stylu życia!

Nie znalazłeś odpowiedzi
na swoje pytania?

Napisz do nas