Kasia Korcz dietetyk

Dietetyczka, założycielka ZdrowieJesz

  @zdrowiejesz_katarzyna_korcz
K     k.korcz@zdrowiejesz.com
KOD RABATOWY: korcz7 

Pomagam zdeterminowanym osobom z chorobami dietozależnymi odzyskać energię życiową, wrócić na ścieżkę zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez holistyczne podejście oraz naukę właściwych nawyków żywieniowych.

W swojej karierze zawodowej przepracowałam kilkanaście lat jako biotechnolog i technolog żywności w zakładzie produkcyjnym. Ilość dodawanych substancji do produkcji podstawowych produktów spożywczych sprawiła, że zaczęłam jeszcze bardziej interesować się ich wpływem na nasze zdrowie.

Tak zaczęła się moja przygoda z dietetyką i szybko stała się moją pasją.  Do moich podopiecznych podchodzę holistycznie, czyli całościowo, gdyż mamy jeden organizm, w którym wszystko łączy się i wzajemnie oddziałuje na siebie. Szukam przyczyn występujących dolegliwości i staram się je wyeliminować. To wszystko tworzy całość, każdy puzzel jest ważny i wnosi wiele informacji, które łączę po to, aby wybrać najlepszą drogę do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Specjalizacje Katarzyny Korcz

 Otaczam opieką osoby z chorobami autoimmunologicznymi, metabolicznymi, problemami żołądkowo - jelitowymi, trądzikiem.

Jakie produkty poleca Katarzyna Korcz?

Z bardzo szerokiej oferty sklepu biozdrowy.pl polecam produkty marki Biowen. Mają doskonały stosunek jakości do ceny, czysty skład, a przede wszystkim efektywne działanie. Ponadto uwielbiam linię kosmetyków Hempking o czystym składzie. Osobiście często też korzystam z zakupów żywności, że względu na bardzo szeroką ofertę.

 

 

Loading...