beata borucka mądra babcia - zdjęcie

Beata Borucka

Beata Borucka, znana jako Mądra Babcia, to ceniona silver influencerka, której społeczność liczy niemal pół miliona kobiet 50 Plus. Jej obszar działania to promocja dojrzałości, zdrowego stylu życia, formy i kreatywne inspiracje kulinarne. Beata jest również aktywna w projektach charytatywnych i społecznych. Ponadto, jest twórczynią internetowej telewizji SilverTV, gdzie omawia różnorodne tematy.

Czytaj więcejIwona Wierzbicka

Iwona Wierzbicka

Iwona Wierzbicka to doświadczony dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej Ajwen. Jej podejście do pacjentów jest holistyczne, obejmujące aspekty zdrowia od głowy po styl życia, przy czym kładzie nacisk na znalezienie pierwotnej przyczyny problemów, nie tylko eliminację objawów. Jest praktykiem i teoretykiem, opierającym się na badaniach naukowych. Specjalizuje się w pomocy pacjentom z różnymi schorzeniami, w tym chorobami autoimmunizacyjnymi, insulinoopornością, problemami hormonalnymi, niepłodnością, a także problemami jelitowymi. Jej dorobku znajdują się liczne artykuły oparte na literaturze naukowej, a także współautorstwo książki "Polski Przewodnik Paleo."

Czytaj więcej


Justyna Lewicka

Justyna Lewicka

Justyna Lewicka jest wykwalifikowanym dietetykiem klinicznym, certyfikowanym fitoterapeutą/zielarzem oraz specjalistką medycyny przeciwstarzeniowej. Jej edukacja obejmuje studia magisterskie z dziedziny dietetyki, studia podyplomowe z ziołolecznictwa oraz udział w licznych szkoleniach i kursach. Ponadto, zdobyła praktyczne doświadczenie pracując z pacjentami w gabinecie. W swojej pracy łączy wiedzę akademicką z najnowszymi odkryciami naukowymi w dziedzinie dietetyki i fototerapii.

Czytaj więcej

izabela wojciuk ceo biodio influencerka - zdjęcie

Izabela Wojciuk 

Izabela Wojciuk to współzałożycielka marek Hempking, Biowen i Biozdrowy. Jej obszarem zainteresowań jest analiza składów produktów spożywczych i kosmetycznych. Ciągle rozwija swoją wiedzę z zakresu toksykologii, ziołolecznictwa, dietetyki i naturoterapii. Izabela dąży do tego, aby zrozumienie składów produktów było równie ważne jak umiejętność rozwiązywania równań matematycznych. Zawodowo zajmuje się tworzeniem kosmetyków o czystym składzie, począwszy od wyboru składników, przez opracowanie receptur, aż do produkcji finalnego produktu.

Czytaj więcej


Damian Olędzki

Damian Olędzki 

Damian Olędzki to pasjonat zdrowego stylu życia i doświadczony terapeuta holistyczny. Jest założycielem marek związanymi ze zdrowiem i naturalnymi produktami, w tym HempKing, Biozdrowy oraz Biowen. Damian jest twórcą linii naturalnych suplementów i ekspertem w dziedzinie wykorzystywania konopi w celu poprawy jakości życia. Posiada również specjalistyczną wiedzę dotyczącą składów produktów spożywczych. 

Czytaj więcejKasia Korcz

Katarzyna Korcz 

Katarzyna Korcz specjalizuje się w pomaganiu osobom z chorobami dietozależnymi odzyskać energię życiową i powrócić na ścieżkę zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się jako biotechnolog i technolog żywności, ale zainteresowanie wpływem dodawanych substancji do żywności na zdrowie ludzi skierowało ją ku dietetyce. Korzystając z holistycznego podejścia, traktuje swoich podopiecznych całościowo, starając się zrozumieć przyczyny ich dolegliwości i eliminować je. 

Czytaj więcejAnna Maria Hus

Anna Maria Hus 

Anna Maria Hus jest psychodietetykiem, który pomaga swoim klientom zrozumieć swoje nawyki żywieniowe, zarówno te prawidłowe, jak i nieprawidłowe. Pomaga klientom zidentyfikować motywacje i czynniki, które wpływają na ich wybory żywieniowe. Jako psychodietetyk, Anna Maria Hus pomaga klientom wyznaczyć realne cele związane z żywieniem i wspiera ich w procesie wprowadzania pożądanych zmian. Pomaga klientom przejść przez różne etapy zmiany nawyków żywieniowych. 

Czytaj więcej


Aleksandra Miszkiewicz

Aleksandra Miszkiewicz 

Aleksandra Miszkiewicz jest dietetykiem klinicznym i pasjonatką medycyny funkcjonalnej. W swojej pracy z pacjentem 1:1 łączy dwa kluczowe aspekty: praktyczne podejście do pacjenta oraz wiedzę płynącą z badań i publikacji naukowych. W swojej pracy, kursach, szkoleniach i ebookach zawsze stara się podejść do pacjenta całościowo i odszukać przyczynę jego problemów.  

Czytaj więcej

Loading...