justyna lewicka dietetyk

Dietetyczka kliniczna, fitoterapeutka, specjalistka medycyny przeciwstarzeniowej

   @justynalewicka.dietetyk 
www.meddietabydgoszcz.pl
KOD RABATOWY: justynalewicka20  

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, dyplomowanym fitoterapeutą/zielarzem i specjalistą medycyny przeciwstarzeniowej. Swoją wiedzę zdobyłam kończąc studia magisterskie na kierunku dietetyka, na studiach podyplomowych z ziołolecznictwa, licznych szkoleniach i kursach, jak również podczas wielogodzinnej pracy z pacjentami w gabinecie. W swojej praktyce wykorzystuję wiedzę akademicką jak i najnowsze doniesienia naukowe dotyczące dietetyki i fitoterapii. Uważam, że połączenie tych dwóch dziedzin przynosi znakomite efekty terapeutyczne.

Specjalizacje - Justyna Lewicka

Niepłodność, endometrioza, bolesne miesiączki - PMS, choroba refluksowa przełyku (GERD), choroba wrzodowa żołądka, zakażenie Helicobacter pylori, pasożyty, celiakia, alergie i nietolerancje pokarmowe, redukcja masy ciała i zmiana nawyków żywieniowych, zaburzenia pracy tarczycy (Hashimoto, niedoczynność/nadczynność tarczycy), anemia i niedokrwistość, niska ferrytyna. 

Jakie produkty poleca Justyna Lewicka?

Ulubione preparaty z firmy Biowen to Hepa Strong Complex i Berberine Complex, które świetnie sprawdzają się przy problemach z przewodem pokarmowym. Przy endometriozie polecam NAC i kurkumę, a w przypadku bolesnych miesiączek magnez z B6. W suplementach firmy Biowen znajdziemy odpowiednio dobrane dobrej jakości surowce ziołowe jak i witaminy.

 

Loading...