damian olędzki ceo biodio naturopata

CEO Biodio, naturopata, specjalista ds. produktów spożywczych

 @damian.oledzki
LN  Damian Olędzki
KOD RABATOWY: damian10 

Damian Olędzki - Naturopata, specjalista ds. produktów spożywczych, ekspert w dziedzinie stosowania konopi w celu wsparcia organizmu, Pasjonat zdrowego stylu życia. Wieloletni praktyk terapii holistycznych. Przewlekła choroba, którą pokonałem, była dla mnie największą skarbnicą wiedzy, otworzyła mi oczy na to, że nie wszystko co kupujemy w sklepach jest zdrowe, a zdrowie zaczyna się od tego co jemy, dlatego tak ważne jest żebyśmy dokładnie czytali składy produktów które spożywamy oraz wybierali mądrze.  Dlatego przy tworzeniu produktów dla marek Hempking i Biowen bardzo restrykcyjnie podchodzę do kontroli jakości surowców, skrupulatnie dobieram receptury, żeby składniki działały w synergii, a przy procesie produkcyjnym nie używam sztucznych barwników, konserwantów, przeciwzbrylaczy oraz innych dodatków chemicznych które mogą negatywnie wpływać na zdrowie. Tworzę produkty takie, po które sam chętnie sięgam. Ciąglę się szkolę w dziedzinach naturoterapii, fitoterapii, medycyny chińskiej, ajurwedy oraz psychologii. 

Jestem współzałożycielem marek związanych ze zdrowiem i naturalnymi produktami: HempKing, Biozdrowy oraz Biowen. Najlepszą formą relaksu jest dla mnie aktywność fizyczna: trenuję sztuki walki, ćwiczę na siłowni, jeżdżę rowerem, pływam, uwielbiam wspinaczki górskie oraz spacery po lesie, do których również każdego zachęcam. Korzystanie z dóbr natury jest ogromnym lekarstwem.

Specjalizacje 

tworzenie produktów spożywczych, czytanie składów produktów spożywczych, odżywianie i styl życia przy chorobach przewlekłych, terapie naturalne jako mocne wsparcie dla zdrowia.

 

Loading...