Strona główna » Ranking Gotu Kola (wąkrotka azjatycka)
|Gotu Kola Biowen|Gotu Kola Aliness|Gotu Kola Yango|Gotu Kola Pharmovit|Gotu Kola NOW

Ranking Gotu Kola (wąkrotka azjatycka)

Gotu Kola to roślina z grupy adaptogennych, która zyskuje na popularności ostatnimi czasy. Staje w szeregu razem z innymi, być może bardziej znanymi jak Ashwagandha czy Różeniec Górski i skupia na sobie uwagę osób, które cenią adaptogenne właściwości prosto z natury. Jej rosnąca popularność wśród osób korzystających z jej właściwości sprawia, że rośnie zainteresowanie nią wśród producentów suplementów. To dlatego po wpisaniu w wyszukiwarkę “Gotu Kola” zobaczysz ogrom produktów. Każdy w innej cenie, innej marki, z inną pojemnością opakowania, formą, sposobem spożywania. Różnice polegają również na tym, co dany produkt w sobie kryje, czy ma czysty skład a może taki z dodatkami (dobrymi i tymi niekoniecznie) oraz na tym, czy posiada standaryzację – a gdy posiada, to czy tak atrakcyjną jak powinna ona być? Nic dziwnego, że możesz nie wiedzieć którą wybrać. Zwłaszcza na początku swojej adaptogenowej drogi! Dlatego przygotowaliśmy ranking pięciu najpopularniejszych suplementów diety z Gotu Kolą. Mamy nadzieję, że ta lektura ułatwi Ci wybór i sięgniesz po produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb! Sprawdź nasz ranking Gotu Kola (wąkrotka azjatycka)!

Najlepsza wąkrotka azjatycka (gotu kola) w kapsułkach – ranking 

 1. Gotu kola Biowen
  Na pierwszym miejscu naszego rankingu wylądowała miękko Gotu Kola marki Biowen. Wegańskie kapsułki zawierają ekstrakt z Gotu Koli standaryzowany na 20% triterpenów. To składniki aktywne, na które należy zwrócić uwagę wybierając produkt z wąkrotką azjatycką. Dodatkowo każda kapsułka zawiera 1 mg BioPerine®, czyli ekstraktu z pieprzu czarnego standaryzowanego na 95% piperyny. Wzmacnia on działanie adaptogenne Gotu Koli! Produkt zamknięty jest w szklanym słoiczku z aluminiową nakrętką w duchu less waste. W opakowaniu znajdziemy aż 120 kapsułek. Cena za jedną kapsułkę oscyluje w okolicach 36 groszy.
  Cena opakowania: ~ 43 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,36 zł
  Ilość kapsułek: 120 szt.
 2. Gotu kola Aliness
  Gotu Kola, którą umieściliśmy na drugim miejscu to produkt marki Aliness. To również w pełni wegański produkt, zamknięty w wege kapsułkach. Standaryzacja w tej Gotu Koli wynosi 20% azjatykozydów, czyli odmiany triterpenów. Ten produkt nie posiada dodatkowych składników wspierających działanie. Dodatkowo również ma czysty skład. Opakowanie to plastikowy, wygodny słoiczek, zabezpieczający produkt. W słoiku znajduje się 100 wegańskich kapsułek, a cena za jedną kapsułkę wynosi około 60 groszy!Cena opakowania: ~ 59,90 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,60 zł
  Ilość kapsułek: 100
 3. Gotu kola Yango
  Gotu kola Yango to kolejny produkt, który można bardzo często spotkać na półkach sklepowych w całym kraju. To także w 100% wegański produkt – otoczka kapsułki została wykonana z celulozy. Standaryzacja w tym produkcie wynosi 10% saponin triterpenowych. Zamknięta w plastikowym słoiczku Gotu Kola Yago nie zawiera żadnych dodatków w swoim składzie. Cena za jedną kapsułkę, w zależności od tego gdzie kupimy produkt, to ok. 45 groszy. W słoiczku mieści się 100 kapsułek produktu.Cena opakowania: ~ 45 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,45 zł
  Ilość kapsułek: 100
 4. Gotu kola Pharmovit
  Pharmovit jako marka suplementów również w swojej ofercie ma produkt z Gotu Kolą. W składzie znajdziemy standaryzowaną na 40% triterpenów Gotu kolę, ekstrakt z pieprzu czarnego, ale również inulinę. Szklany słoik z aluminiową nakrętką kryje w sobie 60 kapsułek tego suplementu diety z adaptogenem. Produkt znajdziemy w różnych cenach w zależności od tego, gdzie zdecydujemy się go zakupić. Jednak średnia cena za jedną kapsułkę to ok. 50 groszy.
  Cena opakowania: ~ 30 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,50 zł
  Ilość kapsułek: 60
 5. Gotu Kola Now
  Na ostatnim miejscu naszego rankingu znalazła się Gotu Kola marki NOW. 100 kapsułek wąkrotki azjatyckiej zamknięto w plastikowym słoiku. To również zupełnie wegański suplement diety. W składzie znajdziemy wypełniacz: celulozę mikrokrystaliczną oraz substancję przeciwzrylającą: kwas stearynowy. Niestety na opakowaniu nie widnieje również informacja o standaryzacji tego produktu wyrażona w procentach. Mamy za to informację o tym, że znajduje się tam 450 mg wąkrotki azjatyckiej sproszkowanej. W przeliczeniu cena za jedną kapsułkę Gotu Kola NOW wynosi ok. 33 grosze.

Cena opakowania: ~ 33 zł
Cena za kapsułkę: ~ 0,33 zł
Ilość kapsułek: 100

Podsumowanie rankingu

Mamy nadzieję, że nasz ranking produktów z gotu kolą, zwaną wąkrotką azjatycką, pomoże Ci dokonać najlepszego dla siebie wyboru! Gotu Kola wpływa na zdrowie psychiczne poprzez udowodnione i potwierdzone działanie na samopoczucie czy poprzez wsparcie funkcji poznawczych. Ale ceniona jest również za to, jak działa na nasze zdrowie fizyczne! Gotu Kola wspiera naczynia krwionośne, zapobiegając uczuciu ciężkich nóg, przeciwdziała owrzodzeniom w układzie trawiennym, a także pomaga w bólach brzucha czy dyskomforcie podczas trawienia. Dodatkowo stymuluje rozwój fibroblastów! Adaptogen gotu kola może świetnie wesprzeć Twój organizm w prawidłowym funkcjonowaniu.

Zobacz także:

blog

Bloger blogowy - fajny gość ! Poznaj go lepiej

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Płatności
Płatności