Strona główna » Ranking Ashwagandhy – jak wybrać najlepszą?
Ranking Ashwagandhy||Ashwagandha Biowen|biozdrowy logo||ashwagandha aliness|ashwagandha biowen

Ranking Ashwagandhy – jak wybrać najlepszą?

Ashwagandha to jeden z bardziej znanych adaptogenów, po który chętnie sięgamy, gdy potrzebujemy wsparcia. Jej zadaniem jest zadbanie o nasz układ nerwowy, w tym lepszy sen, większą odporność na stres czy witalność organizmu! Jak rozpoznać dobrą Ashwagandhę i wybrać taką, która posłuży nam jak najlepiej? Przedstawiamy ranking ashwagandhy, czyli ranking suplementów z Ashwagandhą dostępnych w naszym sklepie!

 1. Ashwagandha 400 mg (10% witanolidów) Biowen – 120 kapsułek

  Ashwagandha Biowen to produkt standaryzowany na 10% witanolidów, czyli odpowiednio wysoko stężony. Kapsułki, w których umieszczono Ashwagandhę są w pełni wegańskie i znajduje się ich aż 120 w opakowaniu. Zalecane spożycie to 1 kapsułka dziennie, zatem wystarczają na aż 4 miesiące stosowania! Dodatkowym atutem jest ekstrakt z pieprzu czarnego BioPerine®, którym została urozmaicona formuła. Dzięki niemu właściwości Ashwagandhy są wspierane i uzupełniane przez właściwości pieprzu czarnego.

  Cena: 39,90 zł
  Cena jednej kapsułki: ok. 33 grosze
  Masa kapsułki: 400 mg

 2. Yango Ashwagandha 520 mg 90 kaps

  Ashwagandha marki Yango zawiera ekstrakt ashwagandhy 10:1. Otoczka kapsułki została wykonana z celulozy roślinnej, jest ich 90 w opakowaniu. Zalecane spożycie produktu to 1 kapsułka dziennie, zatem opakowanie wystarcza na 90 dni stosowania. 

  Cena: 49,90 zł
  Cena jednej kapsułki: ok. 55 groszy
  Masa kapsułki: 520 mg

 3. Ashwagandha extract 60 kaps BIO Pharmovit

  Ashwagandha marki Pharmovit jest standaryzowana na 5% witanolidów. Jest produktem ekologicznym. Opakowanie zawiera 60 wegańskich kapsułek, a zalecana dzienna porcja to również 1 kapsułka dziennie. Wystarczy zatem na 60 dni stosowania. Co warte jest uwagi, jej formuła została wzbogacona Bio błonnikiem akacjowym Inavea™. 

  Cena: 39,90 zł
  Cena jednej kapsułki: ok. 66 groszy
  Masa kapsułki: nie podano

 4. Medverita Ashwagandha 9% 120 kaps

  Ashwagandha od marki Medverita jest produktem standaryzowanym na 8% witanolidów, 1% alkaloidów oraz 0,25% witaferyny A. Jej kapsułki nie są wegańskie, są bowiem wykonane z żelatyny, zatem to produkt, który nie jest przeznaczony dla osób na dietach roślinnych. Opakowanie zawiera 120 kapsułek, a zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka. Dzięki temu produkt wystarcza na 120 dni stosowania. 

  Cena: 34,99 zł
  Cena za jedną kapsułkę: ok. 29 groszy
  Masa kapsułki: 600 mg

 5. Ashwagandha 10% 60 kaps Formeds

  Ashwagandha Formeds to produkt standaryzowany na 10% witanolidów. Kapsułki zostały wykonane z pullulanu, dzięki czemu są wegańskie i osoby na dietach roślinnych mogą przyjmować ten suplement. W opakowaniu jest 60 kapsułek, każda po 290 mg ashwagandhy. Dzienne spożycie to jedna kapsułka – produkt wystarcza na 60 dni stosowania. 

  Cena: 39,99 zł
  Cena za jedną kapsułkę: ok. 66 groszy
  Masa kapsułki: 290 mg

 6. Aliness Ashwagandha 9% 600 mg 100 kaps

  Ashwagandha z Aliness to produkt standaryzowany na 9% witanolidów. Kapsułki są zupełnie wegańskie, ten produkt mogą spożywać weganie, wegetarianie czy inne osoby na dietach wegańskich. W opakowaniu znajdziemy 100 kapsułek, zatem przy stosowaniu zalecanej 1 kapsułki dziennie, wystarcza na 100 dni użytkowania. 

  Cena: 39,90 zł
  Cena za jedną kapsułkę: ok. 40 groszy
  Masa kapsułki: 590 mg 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze Ashwagandy? 

Przede wszystkim jedną z ważniejszych rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę, zanim wybierzemy suplement zawierający ashwagandhę, to ilość witanolidów. Wyższe stężenie, do 10%, to optymalne stężenie, które pomoże nam osiągnąć oczekiwane efekty. Gdy już wybierzemy odpowiadające nam stężenie składników aktywnych, wtedy musimy zdecydować czy kapsułka, w której umieszczony jest ekstrakt spełnia nasze oczekiwania, jeśli zależy nam na tym, by była odpowiednia dla wegan. Na samym końcu zerknijmy na to, na jak długo wystarczy nam suplement – by był jak najbardziej wydajny względem ceny. 

Mamy nadzieję, że nasz ranking suplementów z Ashwagandhą okaże się pomocny i ułatwi Ci wybór odpowiedniego produktu. Żaden z produktów w naszym sklepie nie zawiera sztucznych składników czy ulepszaczy i każdy ma dobry skład.

blog

Bloger blogowy - fajny gość ! Poznaj go lepiej

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Płatności
Płatności