Strona główna » Ranking Bacopa Monnieri (Brahmi)
Ranking Bacopa Monnieri (Brahmi) - obrazek wyróżniający

Ranking Bacopa Monnieri (Brahmi)

Adaptogeny, bo właśnie do tej rodziny należy Bacopa Monnieri, zdobywają coraz większą popularność wśród konsumentów. A im większy popyt, tym większa podaż, prawda? Dlatego na rynku można spotkać setki produktów z Bacopa Monnieri, rośliną inaczej zwaną bakopą drobnolistną. Czy wszystkie te produkty, które znajdziemy na półkach, są takie same, bo mają podobną nazwę? Otóż nie! Każdy z tych produktów może się różnić ze względu na skład, dodatki, ilość ekstraktu z bakopy, rodzaj kapsułki w jakiej został zamknięty, standaryzacje. Mogą się również wyróżniać opakowaniem, ceną, pochodzeniem czy w końcu po prostu marką produktu. Skąd zatem mamy wiedzieć, jak dobrze wybrać? Jaka Bacopa Monnieri jest najlepsza? Którą bakopę drobnolistną opłaca się kupić, a którą lepiej omijać z daleka? Żeby Ci pomóc, stworzyliśmy ranking bacopa Monnieri. Zawarliśmy w nim popularne produkty. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać produkt idealny dla Ciebie!

Bacopa Monnieri - infografika

Najlepsza bakopa drobnolistna – ranking

Poznaj nasze top 5 naturalnych suplementów na stres! Poniżej znajdziesz stworzony przez nas ranking tabletek na stres, które znajdziesz w naszym sklepie. Każdy z produktów zawiera inne składniki w różnych proporcjach i może inaczej wpływać na twój organizm.

 1. Bacopa monnieri Biowen
  Bacopa Monnieri marki Biowen to wegańskie kapsułki zamknięte w szklanym słoiczku z aluminiową nakrętką. Produkt posiada standaryzację na aż 50% bakozydów! Bakozydy to substancja aktywna w Brahmi i warto zwrócić uwagę na jej ilość w produkcie. Produkt ma czysty skład, bez zbędnych dodatków. Dodatkowo zawiera wzmacniający działanie naturalny składnik – ekstrakt z pieprzu czarnego, standaryzowany na aż 95% piperyny! W opakowaniu znajdziesz 120 kapsułek, zatem przy cenie ok 40 zł, cena za jedną kapsułkę wynosi 33 grosze.
  Cena opakowania: ~ 40 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,33 zł
  Ilość kapsułek: 120 szt.
 2. Bacopa monnieri Aliness
  Bacopa Monnieri firmy Aliness to kapsułki zamknięte w plastikowym słoiczku z nakrętką. Kapsułki są również wegańskie, a standaryzacja na bakozydy wynosi 50%. Produkt nie zawiera w swoim składzie żadnych niepotrzebnych dodatków. Nie zawiera również nic poza samym adaptogenem. W opakowaniu znajdziemy 100 kapsułek, co w przeliczeniu na cenę 49,90 zł daje nam 50 groszy za jedną kapsułkę.Cena opakowania: ~ 49,90 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,50 zł
  Ilość kapsułek: 100
 3. Bacopa monnieri Medverita
  Bakopa drobnolistna z Medverity to kolejny produkt, który wzięliśmy na tapet. Te kapsułki z bacopa monnieri nie są wegańskie, gdyż są wykonane z żelatyny. Standaryzacja na bakozydy wynosi także 50%, a skład jest wolny od zbędnych dodatków. Opakowanie jest wykonane z plastiku, to słoik z nakrętką. Podobnie jak bacopa z Aliness, nie zawiera także żadnych naturalnych dodatków wspierających działanie. Opakowanie zawiera 120 kapsułek, co w przeliczeniu daje nam cenę około 33 grosze za jedną kapsułkę.
  Cena opakowania: ~ 40 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,33 zł
  Ilość kapsułek: 120
 4. Bacopa monnieri Pharmovit
  Kolejny produkt w naszym rankingu to bacopa monnieri z firmy Pharmovit. Szklany słoik kryje w sobie 60 wege kapsułek, standaryzowanych na 50% bakozydów. Do tego zawiera ekstrakt z pieprzu czarnego dla wsparcia działania brahmi. Tak jak pisaliśmy na początku, każdy z produktów w naszym zestawieniu ma czysty skład – tak też jest w przypadku tej bakopy drobnolistnej. Cena tego produktu wynosi około 30 zł, więc w przeliczeniu, za jedną kapsułkę bacopa monnieri Pharmovit, zapłacimy 50 groszy.
  Cena opakowania: ~ 30 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,50 zł
  Ilość kapsułek: 60
 5. Bacopa monnieri Ostrovit
  Ostatnia już firma, która zagościła w naszym rankingu to Ostrovit, ze swoją bakopą w postaci tabletek. To inna forma niż poprzednich produktów w tym zestawieniu. To także wegański produkt.
  Niestety tutaj skład przedstawia się nieco gorzej, bowiem znajdziemy tutaj składniki takie jak celuloza mikrokrystaliczna, skrobia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz dwutlenek krzemu. Ekstrakt z bacopy monnieri jest standaryzowany na 50% bakozydów. Cena za plastikowy słoik zawierający 90 tabletek oscyluje w okolicach 15 złotych w zależności od sklepu. Zatem jedna tabletka kosztuje niecałe 17 groszy!
  Cena opakowania: ~ 15 zł
  Cena za kapsułkę: ~ 0,17 zł
  Ilość kapsułek: 90

biozdrowy - kod rabatowy blog - owoce zielone - baner

Podsumowanie rankingu

Bacopa Monnieri to adaptogen, który jest polecany dorosłym osobom, które potrzebują naturalnego wsparcia w polepszeniu pamięci czy koncentracji. Bacopa, dbając o krążenie krwi w mózgu, dba tym samym o to, jak dobrze on pracuje. Osoby, które borykają się ze stresem w swojej codzienności, również mogą wiele zyskać stosując ten adaptogen. Ma on bowiem właściwości łagodzące stres. Warto wybrać taki produkt, który będzie miał czysty skład, wysoką zawartość bakozydów i odpowiednie opakowanie, które zabezpieczy jego zawartość przed np. promieniami słonecznymi. Dodatkowym atutem będzie tutaj fakt wegańskości kapsułek, jeśli jesteś osobą na diecie roślinnej lub z innych powodów nie możesz spożywać żelatyny użytej do produkcji niewegańskich kapsułek. Mamy nadzieję, że nasz ranking bacopa monnieri pomoże Ci wybrać produkt idealny dla Twoich potrzeb!

Zobacz także:

Ranking Bacopa Monnieri (Brahmi) - zdjęcie zobacz także

blog

Bloger blogowy - fajny gość ! Poznaj go lepiej

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Płatności
Płatności