Strona główna » Ranking chlorelli
Ranking chlorella - obrazek wyróżniający

Ranking chlorelli

Chlorella opinie ma różne. Jedni mówią o niej w samych superlatywach, inni twierdzą, że nie działa i niewiele jest warta. Jak jest naprawdę? Jeśli w Twojej głowie pojawia się pytanie: “chlorella – jaka najlepsza?”, to poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci odpowiedzieć na te pytanie. Czy warto sięgać po algi takie jak chlorella? Ranking chlorelli poniżej z pewnością dostarczy Ci tych informacji!

Właściwości chlorelli - infografika

Jak wybrać dobrą chlorellę? – Ranking chlorelli

Dobra chlorella wcale nie musi być ani najdroższa, ani najtańsza! Nie warto sugerować się ceną za opakowanie. Jeśli ważna jest dla ciebie cena produktu, to przede wszystkim zwróć uwagę na to, ile będzie Cię kosztować dzienna porcja suplementu. I na tej podstawie zdecyduj. Dobra chlorella powinna odpowiadać również naszym indywidualnym potrzebom. Nie każdy może lub lubi suplementy w roślinnych otoczkach. Nie każdy lubi połykać tabletki. Ilość dziennych porcji do spożycia też jest ważny. Na przykład jeśli prowadzisz szybki styl życia, to pamiętanie o tym, by kilka razy na dzień łykać suplementy może być kłopotliwe i najlepszym wyjściem okaże się chlorella w proszku, którą możesz raz dziennie dodać do posiłku, na przykład śniadania. 

Mamy nadzieję, że od tej pory chlorella nie będzie miała przed tobą sekretów, a jej wybór przyjdzie Ci z łatwością! I to właśnie dzięki naszemu spisowi suplementów zawierających algi chlorella – ranking chlorelli.

 1. Chlorella Biowen
  Na pierwszym miejscu w naszym rankingu znalazła się Chlorella Biowen. To polska marka, która dba o czystość swoich suplementów, a w przypadku chlorelli jest to niezwykle ważne! Jak jest oceniana ich chlorella? Opinie są bardzo pozytywne, zwłaszcza z tego względu, że jest wydajna, łatwa w użyciu i posiada certyfikat ekologiczny, który jest jednym z gwarantów czystości składu suplementów z algami. Zgodnie z informacją podaną przez producenta, ta Chlorella posiada rozerwane ściany komórkowe, więc jest bardzo dobrze przyswajana.Zalecana porcja do spożycia to 2-4 gramów produktu, w opakowaniu znajdziesz aż 120 gramów produktu. Oznacza to, że jedno opakowanie wystarcza na około 2 miesiące stosowania! Dzienny koszt suplementacji wynosi zatem niecałe 57 groszy.
 2. Chlorella Formeds
  Suplement Formeds to kolejny produkt, który zawiera algi z gatunku chlorella. Ranking uplasował go na drugim miejscu. Ten produkt to chlorella w formie kapsułek. Zatem jeśli nie przeszkadza Ci spożywanie chlorelli w pullulanowej otoczce, to sięgnij po ten suplement. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Przy zalecanym spożyciu 1 kapsułki na dzień, suplement również wystarcza na 60 dni stosowania.Cena codziennej suplementacji jest nieco wyższa, niż naszego numeru jeden, bo wynosi ok. 80 groszy na dzień.
 3. Chlorella Aliness
  Chlorella marki Aliness to kolejny suplement diety zawierający chlorellę w zamkniętej kapsułce. W tym wypadku zalecana porcja do spożycia wynosi od 1 do aż 6 kapsułek na dzień. Dużym plusem jest fakt, że użyto bio chlorelli do produkcji.
  Dzienna suplementacja, przy założeniu spożywania 6 kapsułek, będzie nas kosztować aż 3 złote, chociaż cena suplementu jest dość niska.
 4. Chlorella Dark-Green Pharmovit
  W przypadku tej chlorelli marka Pharmovit postawiła na formę tabletek. Pozwala to na brak konieczności spożywania osłonki kapsułki. To wersja Dark-Green chlorelli. Zalecane dzienne spożycie tego suplementu, to 2 tabletki, 3 razy dziennie. Oznacza to, że dziennie musimy spożyć aż 6 tabletek i pamiętać o 3 porcjach w ciągu dnia.
  W opakowaniu znajdziesz aż 500 tabletek, co w przeliczeniu na dzienną suplementację daje koszt niecałych 63 groszy.
 5. Chlorella Swanson
  Na 5 miejscu znalazła się chlorella, opinie o której również są dość dobre. Chlorella marki Swanson także jest w formie tabletek, a tych w jednym słoiczku znajdziemy 360. Producent zaleca do 3 tabletek na dzień, zatem suplement wystarcza na 120 dni stosowania.
  Co w przeliczeniu ceny za opakowanie na dzienną porcję daje 85 groszy na dzień.
 6. Chlorella Yango
  Kolejna chlorella w postaci kapsułek odpowiednich dla wegan. Ten suplement producent również zaleca stosować 3 razy dziennie, po jednej kapsułce. Słoik zawiera ich 90, suplement wystarcza zatem na miesiąc stosowania.
  Daje nam to około 1,23 zł za codzienną suplementację tym produktem.
 7. Chlorella NOW Foods
  Ta chlorella to kolejna chlorella w formie tabletki. Niestety jej skład to nie w 100% chlorella. Zawiera także dodatki takie jak stearynian magnezu oraz krzemionka i celuloza. Producent zaleca, by stosować 3 tabletki dziennie. Opakowanie tej chlorelli wystarcza na 40 dni stosowania stosowania (120 tabletek w słoiku).
  Koszt dziennej suplementacji w przypadku tego produktu wynosi 1, 50 zł.

Chlorella – jaka jest najlepsza?

Chlorella – jaka najlepsza? O tym decyduje kilka czynników. Najważniejszy z nich to informacja o tym, czy dana chlorella ma jakość bio, czyli czy jest przebadana pod kątem metali ciężkich. Chlorella, prawie tak samo jak gąbka, chłonie wodę wraz z jej zanieczyszczeniami. Doskonale oczyszcza zbiorniki wodne. A kiedy wybieramy ją na suplement, który ma nas wesprzeć, powinna właśnie to robić, czyli pomagać, a nie szkodzić!

biozdrowy - kod rabatowy blog - owoce zielone ścieżka - baner

Dlatego gdy wybierasz wśród suplementów, w których składnikiem jest chlorella, postaw na tę, która jest dobrze przebadana, a producent nie ukrywa tej informacji.

Zobacz także – Ranking chlorelii:

Ranking chlorelli - obrazek zobacz także

blog

Bloger blogowy - fajny gość ! Poznaj go lepiej

More Reading

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Płatności
Płatności